Başlangıç

0/5

1 gün

0 (KDV Dahil)

Tutunduğunuz her şeyi bırakmaya, kendinizi ve yaşamınızdaki her şeyi özgürleştirmeye hazır mısınız?

Eğitim İçeriği

Özgürlüğe İlk Adım Eğitimi Nedir?
Özgürlüğe ilk adım eğitimi sizi hayatta gerçek özgürlükten alıkoyan sınırlayıcı bilinçaltı kalıplarınızdan özgürleştirmek için tasarlanmıştır.

Nedir bu bilinç altı kalıplarınız?
Negatif duygularınız (stres, korku travmalar), düşünceleriniz, hisleriniz, yargılarınız ve bakış açılarınız. Bu sınırlayıcılar ve sıkışıklıklardan özgürleştiğiniz bir yaşamı hayal edebiliyor musunuz? Özgürlüğe ilk adım eğitimi, sınırlayıcılardan özgürleşmeniz için tasarlanmıştır.
Yeni bir yaşama hazır mısınız?
Ya yaşam, sandığınız kadar zor ve stresli değil ise?
İçinizdeki gücü gerçekten açığa çıkartma zamanı geldi mi?
Yaşamı daha kolay, huzurlu ve anda kalarak yaşamaya hazır mısınız?
Artık savaşarak değil, sadece harekete geçerek başarmayı hak etmiyor musun?

Bu eğitimi neden almalısınız?
Çünkü yaşama bir kez geliyorsunuz. Mutlu, huzurlu, sağlıklı ve stresten uzak, bolluk bereket içinde yaşamak sizin de hakkınız değil mi?

Özgürlüğe İlk Adım Eğitim Konuları Nedir?

Giriş
Zikir
Her şeyin başlangıcı
Kendini Parlat’ın amacı nedir?
Araçlar
Timüs aktivasyonu
Nur meditasyonu
Değerler
– Doğruluk
– Dürüstlük
– Sadakat
– Şefkat
– Koşulsuz sevgi
– Kötü düşünmemek
– Kıskançlıktan uzak durmak
– Paylaşmak
– Sorumluluk
– İyilik
– Aile
– Hoşgörü
Kelime duadır
Nur seansı
Özgürlüğe ilk adım
1. Kendini görmek
2. Kendini duymak
3. Kendini hissetmek
4. Kendi gücün
5. Kendin OL’mak
OL’mak
Arınma konuları
1. Zihni arındırmak
2. Bedeni arındırmak
3. Kalbi arındırmak
4. Sezgiler
5. Şifaya kendini açmak
6. Öz benlik
7. Talep etmek
8. Bolluk bereket
Temizleme satırı
Kendinle ilk buluşma
Soru sormak.
Eyvallah

Eğitim Kazanımları

Biz şuna inanıyoruz ki hepiniz muhteşem gönül bahçelerine sahipsiniz.  Burada harika renklere sahip, muhteşem kokular saçacak çiçekler ve tohumlar mevcut. Bu muhteşem çiçeklerle birlikte bugüne kadar burayı sarmış yabani otlar ve dikenli otlar da var.

Bizim yaptığımız bu bahçeyi yabani otlarından ve dikenlerinden temizleyip, o güzel çiçeklerinizi ve tohumlarınızı besleyip onlara su vermek. Bu eğitimden sonra özünüzde mevcut olan tüm güzellikler ortaya çıkmaya başlar. Sizin gönül bahçenizdeki çiçekler ve parlayan ışığınız ile hem sizin hayatınız hem de dünya güzelleşir.

Bu eğitimde;

Arındırma satırları bu eğitimin temelidir ve arındırmayı yapar. Hayatınızda sınırlılık oluşturan alanlarda arındırmalar yaparak özgürleşmeniz sağlanır. Sınırlamalarınızın farkında olmadığınız konularda bile sizi özgürleştirir.

Nur meditasyonu, içinizdeki ışığı güçlendirir ve parlatır ve sizi ilahi sevgi frekansına yükseltir. Timüs bezi aktivasyonu, farkındalığınızı açar, herkes ve her şeyin özünü görmeye ve sizin için doğru ve yanlış olanın ne olduğunu kolaylıkla ayırt etmenizi sağlar.

Evrensel iyi dediğimiz değerlerin kolayca hayatınızda açığa çıkmasını sağlar.  Hayatınızda bolluk ve bereketin kapıları açılır. 1 günlük eğitimin sonunda katılım sertifikası alırsınız. Sinir, stres ve öfkeden tamamen arınırsınız ve bunları kendi kendinize nasıl yapacağınızı da öğrenmiş olursunuz. Mutlu, huzurlu, özgür ve sevgi dolu bir yaşama ilk adımı atmış olursunuz.

Eğitim Süreçleri

  • Başlangıç/Bitiş

    10:00 - 18:00
  • Toplam Süre

    1 gün

Eğitimi Kimler Almalı?

Yaşamını bambaşka hale getirmek isteyen, özgürleşmek isteyen, sinir, stres, öfkeden kurtulmak isteyen, maddi realitesini değiştirmek isteyen herkes.