İleri Düzey

0/5

2 gün

0 (KDV Dahil)

Yaşamda ve yaşamınızda benzersiz OLmaya, özgür ve benzersiz bir yaşam sürmeye hazır mısınız?

Eğitim İçeriği

Özgür OL Eğitimi Nedir?

Özgür OL eğitimi, bugüne kadar sizi durduran, sınırlayan, hayatı size zindan eden, sizi hasta eden düşünce modellerinden ve bilinç altı kalıplarından arındığınız, kendinizi ve başkalarını arındırmayı öğrendiğiniz Kendini Parlat sisteminin uygulayıcılık eğitimidir.

Bu eğitimde Kendini Parlat sisteminin çok güçlü seanslarından biri olan Nur seansını hem kendinize hem de başkalarına, yakından ve uzaktan uygulamayı öğrenirsiniz.

İçinizdeki gücünüzü, kapasiteleri açığa çıkartarak kendi kendinize yetebilir hale gelirsiniz. Bu eğitimden sonra, içinizdeki ışık parlamaya başta sizi sonrasında da etrafınızı aydınlatmaya başlamanızı sağlar.

Özgür ol eğitimi, hayatınızı iyileştirmenize ve birlikte olduğunuz insanlarla (hayatınızdaki kişi ile, işinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla) daha doyumlu ve daha anlamlı bir yaşam sürmenize yardımcı olur.

Anda kalmanızı, yaşamınızda bolluk bereketin açığa çıkmasını, huzur ve mutluluğu bugüne kadar hiç yaşamadığınız kadar yoğun yaşamanızı, para realitenizin değişmesini, yaşamdan daha çok keyif alan, güçlü ve ne istediğini bilen biri olmanızı sağlar.

Daha iyi bir yaşama sahip olmak ister misiniz?
Daha sağlıklı bir yaşama sahip olmak ister misiniz?
Hayatta ne olursa olsun, daha huzurlu, mutlu bolluk ve bereket içerisinde yaşamak ister misiniz?

Eğer cevaplarınız evet ise, “Özgür OL” eğitimi sizin için.

Özgür OL Eğitim Konuları Nedir?

Giriş
Zikir
Her şeyin başlangıcı
Kendini Parlat‘ın amacı nedir?
Nefs
Kibir
Ego
Hoşnutluk
Sabır
İrade
Sürdürülebilirlik
Adanmak
Şiddet
İletişim
Kin
Nefret
Öfke
Kızgınlık
Korku
Suçluluk
Utanç
Üzüntü
Keder
Yalan
Yanlış algılama
Endişe ve kaygı
Duygularını Yönetmek
Karşındakinin Duygularını Yönetmek
Harekete geçme
Huzur
Zindelik
Hayatın Anlamı
Doğru istersen OLur meditasyonu
Kişisel algılamayın
Varsayımlara güvenemezsiniz
Birlik bilinci
İlişkiler
Para
Şükür, yaratımın kaynağı yaratandır
Farkındalık
İzin vermek
Kendi merkezinde kalmak
Başkalarının işine karışmamak
Bedenininiz nelerden hoşlanır
Bedeniniz Özgündür
Bedeninize uyumlanma ve bedeninizi dinleme meditasyonu
Bedeninizle bağlantı
Zihninizle bağlantı
Ruhunuzla bağlantı
Yaratanla bağlantı
Teşekkürler bedenim
Nur Seansı
Büyü-kara büyü
Nazar
Karma
Atalar
Sonsöz

Eğitim Kazanımları

Biz şuna inanıyoruz ki hepiniz muhteşem gönül bahçelerine sahipsiniz.  Burada harika renklere sahip, muhteşem kokular saçacak çiçekler ve tohumlar mevcut. Bu muhteşem çiçeklerle birlikte bugüne kadar burayı sarmış yabani otlar ve dikenli otlar da var.

Bizim yaptığımız bu bahçeyi yabani otlarından ve dikenlerinden temizleyip, o güzel çiçeklerinizi ve tohumlarınızı besleyip onlara su vermek. Bu eğitimden sonra özünüzde mevcut olan tüm güzellikler ortaya çıkmaya başlar. Sizin gönül bahçenizdeki çiçekler ve parlayan ışığınız ile hem sizin hayatınız hem de dünya güzelleşir.

Bu eğitimde;

Arındırma satırları bu eğitimin temelidir ve arındırmayı yapar. Hayatınızda sınırlılık oluşturan alanlarda arındırmalar yaparak özgürleşmeniz sağlanır. Sınırlamalarınızın farkında olmadığınız konularda bile sizi özgürleştirir.

Nur meditasyonu, içinizdeki ışığı güçlendirir ve parlatır ve sizi ilahi sevgi frekansına yükseltir. Timüs bezi aktivasyonu, farkındalığınızı açar, herkes ve her şeyin özünü görmeye ve sizin için doğru ve yanlış olanın ne olduğunu kolaylıkla ayırt etmenizi sağlar.

Evrensel iyi dediğimiz değerlerin kolayca hayatınızda açığa çıkmasını sağlar.  Hayatınızda bolluk ve bereketin kapıları açılır. 1 günlük eğitimin sonunda katılım sertifikası alırsınız. Sinir, stres ve öfkeden tamamen arınırsınız ve bunları kendi kendinize nasıl yapacağınızı da öğrenmiş olursunuz. Mutlu, huzurlu, özgür ve sevgi dolu bir yaşama ilk adımı atmış olursunuz.

Eğitim Süreçleri

  • Başlangıç/Bitiş

    10:00 - 18:00
  • Toplam Süre

    2 gün

Eğitimi Kimler Almalı?

Yaşamını bambaşka hale getirmek isteyen, özgürleşmek isteyen, sinir, stres, öfkeden kurtulmak isteyen, maddi realitesini değiştirmek isteyen herkes.